realme představilo svůj první monitor. Mrkněte na specifikace

realme flat monitor

Společnost realme právě představila v Indii monitor realme Flat Monitor. Jedná se o základní zobrazovadlo, které nabízí Full HD rozlišení, ale také 75Hz obnovovací frekvenci. Po Xiaomi se tak do tohoto segmentu pouští další výrobce mobilních telefonů.

realme Flat Monitor disponuje 23,8palcovým VA LED panelem s rozlišením Full HD, 75Hz obnovovací frekvencí a 8 ms odezvou. Maximální jas pak činí 250 nitů a potěší také antireflexní technologie. Co se týče portů, za zmínku stojí HDMI 1.4, USB-C či VGA. Jde tedy o zařízení, které je vhodné třeba do kanceláří, ale nemá audio jack ani kameru, což je však v této cenové kategorii pochopitelné.

Realme-Flat-Monitor-Full-Hd

Co se týče ceny, ta je v Indii nastavena na v přepočtu asi 5 700 Kč. V tuto chvíli není jasné, zda se firma pokusí expandovat na globální trh, ale s podobnou cenou by u nás s největší pravděpodobností neuspěla.

Jaký monitor používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)