Realme chystá novou řadu GT. Bude vybavena nejlepším Snapdragonem

Realme chystá řadu GT

Realme si za posledních pár let upevnilo své postavení na trhu a nyní chystá novou řadu GT. Dnes se objevilo hned několik informací o nejvýkonnějších telefonech této značky. Mají být vybaveny čipsetem Snapdragon 888 a má se jednat o skutečné vlajkové lodi bez jakýchkoliv kompromisů.

Realme chystá novou řadu GT

Telefon byl dříve označován jako Realme Race a na sociální síti Weibo se objevil příspěvek, ve kterém můžeme spatřit sportovní vůz Nissan GT-R. Minulý týden byl na TEENA k vidění telefon s označením GT. Dokonce máme také údajné fotografie telefonu, takže představení by mohlo být teoreticky za rohem. Z nich můžeme vyčíst 64 MPx snímač a dva další fotoaparáty.

Telefon má disponovat plochým displejem, rychlým nabíjením a velice tenkým tělem. Dle posledních spekulací se máme konkrétně dočkat 5 000 mAh baterie s podporou 125 W UltraDart nabíjení, 120 Hz panelu a také Androidu 11 s nadstavbou Realme UI 2.0.

Jak se vám telefon líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)