Realme chystá levná sluchátka Buds Air 2 Neo. Co o nich víme?

bezdrátová sluchátka realme

Společnost Realme v únoru představila sluchátka Buds Air 2 TWS a nyní chystá jejich levnější variantu. Ta by se nám měla oficiálně představit 7. dubna. Zpráva přichází přímo od pobočky Realme v Pákistánu, která sdílela fotografii sluchátek na sociálních sítích Twitter a Facebook.

Realme chystá sluchátka Buds Air 2 Neo

Realme Buds Air 2 Neo vypadají velice podobně jako Buds Q, která jsou doposud nejlevnějšími sluchátky od této firmy. Zmizelo však logo, což naznačuje přítomnost mikrofonů. Uvnitř nabíjecího pouzdra se nachází také párovací tlačítko, které je umístěno mezi sluchátky uprostřed. Společnost již teď potvrdila ANC, což je celkem příjemné překvapení.

Realme chystá sluchátka Buds Air 2 Neo

Firma láká také na 10mm Dynamic Bass Boost Driver v každém sluchátku a na 28 hodin přehrávání hudby. To je o 3 hodiny déle, než vydrží původní Buds Air 2. Do odhalení ještě nějaký čas zbývá, ale osobně jsme na sluchátka dosti zvědaví. Jedním z nejhlavnějších faktorů bude jistě také cena.

Jak se na sluchátka těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)