Realme C15 se odhalí již brzy. Dostane 6 000 mAh baterii i čtyři fotoaparáty

realme c15

Společnost Realme odhalila nedávno základní model C11 a již brzy odhalí model C15, který bude vycházet právě z tohoto telefonu. Oficiálního představení se dočkáme 28. července v Indii a již nyní se můžeme díky nově zveřejněnému plakátu podělit o zajímavé informace.

Realme C15 se odhalí již brzy

Realme C15 přijde s obří 6 000 mAh baterií, která bude podporovat 18W nabíjení. Těšit se můžeme také na čtyři fotoaparáty na zadní straně či čtečku otisků prstů, která na základním modelu C11 chybí. Na plakátu můžeme rovněž spatřit dvě barevné varianty – stříbrnou a modrou. Na první pohled vypadá přední strana velice dobře, na svou cenovou kategorii má telefon velice malou bradu a také kapkovitý výřez je malý.

realme c15 se odhalí již brzy

Dle prvních spekulací má Realme C15 pohánět čipset MediaTek, kterému budou sekundovat 4 GB operační paměti RAM. S telefonem společnost počítá prozatím pouze v Asii, ovšem stejně jako C11 se může tento model dostat i do Evropy.

Dává vám nákup Realme telefonu smysl?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)