Realme C11 míří do Česka. Nabídne velkou baterii, solidní výkon i zajímavou cenu

realme c11 oficiálně

Společnost Realme představila svůj model C11 před několika dny a nyní ten samý model míří do Česka. Telefon nabízí solidní výkon, velký displej, dva fotoaparáty, velkou baterii a přitom si zachovává sympatickou cenu. Pojďme se na něj tedy podívat.

Realme C11 míří do Česka

O výkon se v telefonu stará nový čipset MediaTek Helio G35, přičemž mu sekundují 2 GB operační paměti RAM. Na přední straně nalezneme velký 6,5″ HD+ LCD panel a na té zadní dva fotoaparáty, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 13 megapixelů. Výdrž baterie má na starost 5 000 mAh baterie, která umožňuje 10W nabíjení skrz microUSB. Realme tvrdí, že vydrží až 12,1 hodin hraní her, 21,6 hodin přehrávání videa a 31,9 hodin hovorů. V pohotovostním režimu pak vydrží telefon 40 dní.

Realme C11 je k dispozici ve dvou barevných variantách a českým zákazníkům bude k dispozici 5. srpna. Jeho oficiální doporučená cena je stanovena na 3 299 korun, což je poměrně příjemná cena.

Koupili byste si podobný telefon?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)