TOPlist

Realme Buds Wireless 2 jsou levná bezdrátová sluchátka s ANC

realme buds wireless 2

Na své nedávné akci firma Realme oficiálně představila sluchátka Buds Wireless 2 a Buds Wireless 2 Neo. Dnes se budeme bavit o prvních zmiňovaných, které za dobré peníze nabídnou poměrně hodně muziky. Pojďme se na ně tedy společně podívat.

Realme Buds Wireless 2 oficiálně

Sluchátka podporují kodek Sony LDAC a disponují 13,6mm měniči pro posílení basů. Možná trochu překvapí přítomnost ANC, jelikož v této cenové kategorii rozhodně nebývá standardem. Tento režim je schopný potlačit okolní hluk až o 25 dB. na výběr je i ze speciálního herního režimu, který dokáže snížit latenci až na 88 ms.

realme buds wireless

Sluchátka ovšem nejsou TWS, jsou spolu propojená kabelem, na kterém nalezneme ovladač, kterým lze měnit hlasitost nebo pozastavit přehrávání. Podobně jako třeba Huawei FreeBuds jsou sluchátka vybavené funkcí rychlého přepínání. To znamená, že je lze mít propojené s několika zařízeními zároveň. Nechybí ani rychlé nabíjení, kdy za 10 minut zvládnou přehrát dalších 12 hodin hudby. Za zmínku stojí také certifikace IPX5. V přepočtu vychází asi na 960 korun. Globální dostupnost zatím bohužel nebyla upřesněna.

Koupili byste si podobná sluchátka?

Zdroj: xiaomitoday

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)