Realme Buds Q2 oficiálně: parádní bezdrátová sluchátka s cenou pod 600 Kč

levná sluchátka

Realme tak trochu potichu oficiálně představilo sluchátka Buds Q2. Jedná se o bezdrátová sluchátka, která si zachovávají identický design jako první generace Buds Q, ale přicházejí s několika vylepšeními. Mezi ně můžeme zařadit třeba herní režim, který minimalizuje latenci, odolnost IPX4 nebo funkci Environmental Noise Cancellation (ENC).

Realme Buds Q2 oficiálně

Realme Buds Q2 nabídnou stejně jako předchůdce výdrž až 20 hodin s tím, že když budete sluchátka nabíjet 10 minut, vydrží další 2 hodiny poslechu. Horší je konektor. Ten totiž i u této generace zůstal totožný a jde tedy o microUSB. Opět zde nalezneme 10mm basový reproduktor a potěší také váha. Jedno sluchátka váží totiž 4,1 gramu, což je i ve světě bezdrátových sluchátek výjimka. Na každém z nich se navíc nachází dotyková plocha, skrz kterou lze provádět nejrůznější gesta.

Herní režim pak snižuje latenci na 88 ms, ovšem projeví se na výdrži baterie. Funkce ENC funguje pouze v případě, že s někým telefonujete. Algoritmus dokáže filtrovat okolní hluk jako třeba veřejnou dopravu či hlasy ostatních. Sluchátka se zatím prodávají pouze v Pákistánu a to za cenu 3 999 PKR, což je asi 540 korun.

Co na sluchátka říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)