TOPlist

Šéf Realme láká na dvoje nová sluchátka. Dočkáme se několika vylepšení

Realme Buds Air Pro Wireless Pro datum uvedení

Čínská firma Realme na jaře představila svá první TWS (true wireless – skutečně bezdrátová) sluchátka Buds Air Neo. Svými parametry i cenou se zařadila do střední průměrné třídy a neměla snahu moc vyčnívat. A to ani designem, který stejně jako u mnohých dalších modelů jiných značek připomínal je další variaci na Air Dots od Applu. Což se vlastně dočtete i v naší recenzi těchto sluchátek. Na jejím konci jsme polemizovali, zda se dočkáme lépe vybavených modelů. Ano, skutečně se tak stane. Nová Realme sluchátka Buds Air Neo Pro a Wireless Pro na Twitteru postupně odhaluje šéf firmy Madhav Sheth a potvrdil i datum uvedení.

Prvního října nejprve zveřejnil promo obrázek a krátký popis modelu Buds Air Neo Pro. Název je přesný, půjde o vylepšenou verzi dosavadních sluchátek. Nabídne hlavně aktivní potlačení hluku a, jak jsme se dozvěděli z dalšího příspěvku o pár dní později, také nižší latenci. Významná je také přítomnost silikonových špuntů, jinak se ale design moc nezmění. Výdrž má být až 25 hodin.

Druhá sluchátka se budou jmenovat Realme Buds Wireless Pro. Půjde o model se spojovacím kabelem mezi špunty, na kterém bude i ovládání. I tato varianta má nabídnout aktivní potlačení hluku. U nich Realme mluví o výdrži až 22 hodin. Oboje zmíněná Realme Buds sluchátka s přídomkem Pro mají datum uvedení oznámeno na 7. říjen. Hodně podrobností nyní víme a zajímat nás tedy bude hlavně cena.

Která varianta by vám víc vyhovovala?

Zdroj: Twitter Madhav Sheth

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)