Levná sluchátka realme Buds Air 3 nabízí špičkové ANC i slušný zvuk

realme buds air 3

Dnešní konference společnosti realme se netýkala pouze telefonů řady realme GT 2, o které jsme vás dnes informovali. Mimo to firma představila také dvojici levných televizorů, notebook a sluchátka realme Buds Air 3. Měli jsme možnost je nyní na několik minut otestovat, takže vám kromě specifikací přinášíme také první dojmy.

realme Buds Air 3

Sluchátka realme Buds Air 3 jsou nástupci loňských TWS špuntů Buds Air 2, která přináší hned několik vylepšení. Oproti předchozí generaci mají oválnější tvar. Každé ze sluchátek disponuje 10mm dynamickým měničem s technologii Bass Boost. Sluchátka hrají poměrně dobře, ačkoliv jim trochu chybí středy. Mohou se pochlubit ANC, který dokáže ztlumit okolní zvuk až do 42 dB, což firmě také potvrdila certifikace TUV Rheinland.

Můžeme potvrdit, že jde o skutečně špičkový výkon, za který by se nemusela stydět ani mnohonásobně dražší sluchátka. Pokud byste naopak své okolí slyšet chtěli, potěší vás přítomnost transparentního režimu.

Samozřejmostí je certifikace IPX5, takže je nerozhodí pot ani stříkající voda a nechybí podpora Dolby Audio. Spolu s pouzdrem vydrží navíc na jedno nabití až 30 hodin, což je opět velmi slušná hodnota. Zpracování je rovněž ve srovnání s ostatními sluchátky podobné cenové kategorie poměrně slušné. A co cena? Tu výrobce stanovil na 59,99 EUR, tedy nějakých 1 500 Kč.

Jaká TWS sluchátka používáte vy?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)