realme ukázalo pekelně levná sluchátka. Mají podporu Dolby Atmos a vydrží až 30 hodin

realme Buds Air 3 Neo

realme mělo dnes v Číně velký den. Kromě nádherného mobilu realme GT2 Explorer Master a notebooku realme Notebook Air totiž odhalila také levná bezdrátová TWS sluchátka realme Buds Air 3 Neo. Ta se chlubí podporou Dolby Atmos nebo IPX5 certifikací. Jejich cena je přitom úsměvná, avšak jsou v tuto chvíli k dostání pouze v Číně.

Každé ze sluchátek je vybaveno 10mm měniči Bass Boost a nechybí ani již zmíněná podpora Dolby Atmos. S telefonem či jiným zařízením je spárujete díky Bluetooth 5.2 a jediné co může mrzet je absence ANC, což je ale v této cenové kategorii odpustitelné.

realme buds air 3 neo

Na druhou stranu se můžeme spolehnout na dotyková gesta nebo režim nízké latence (88 ms) či dva mikrofony, které se pochopitelně starají čistě o záznam vašeho hlasu. Na jedno nabití vydrží až 7 hodin, spolu s pouzdrem se pak bavíme až o 30 hodinách. K dostání jsou v bílé a modré barevné variantě za cenu 149 juanů, tedy přibližně 530 korun.

Jaká TWS sluchátka používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)