realme na své velké akci představí laptop Realme Book (foto uvnitř článku), tablet a očekávané Realme GT

realme book

Společnost realme chystá na 15. června poměrně velkou akci, na které bude dle všeho představen telefon realme GT 5G a rovněž také laptop a tablet. První zmíněný produkt má být zabijákem vlajkových lodí, jelikož má za velice přívětivou cenu přinést Snapdragon 888 nebo 120 Hz displej. Nedávno jsme vás informovali také o tom, že firma chystá vlastní notebook (má nést název Realme Book), ke kterému se nakonec přidá také tablet (zřejmě Realme Pad).

realme představí tablet i laptop Realme Book

Podle tiskové zprávy se značka Realme rozrostla natolik, že je nyní čas přinést další skvělé produkty do dalších kategorií spotřební elektroniky. Nový notebook i tablet má nabídnout (třeba jako Huawei) propojení s ostatními Realme zařízeními, aby byl uživatelům poskytnutý ten nejlepší možný zážitek.

Firma BBK Electronics, pod kterou patří právě značka Realme, ale také OnePlus, Oppo či Vivo tak bude debutovat s počítačem. Kromě jiného Realme nabízí také hodinky, náramky, žárovky, televizory nebo kamery, ovšem laptop i tablet bude premiérou. Osobně jsme velice natěšení na ceny a specifikace.

Jak se těšíte na nové Realme produkty?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)