realme 9 Pro zaútočí na střední třídu se solidním čipsetem a 120Hz OLED displejem

realme 9 pro

Telefony střední třídy od realme, konkrétně modely jako realme 6, 7 i 8 jsou nejen v Česku, ale celé Evropě poměrně populární. Nabízí totiž solidní poměr mezi cenou a výkonem a tak se nyní čeká, co předvede firma se svou nastávající řadou realme 9. Ta má být představena již brzy a díky leakerovi OnLeaks známe několik specifikací o Pro variantě.

realme 9 Pro dostane OLED panel a Snapdragon 695G

realme 9 Pro bude mít (stejně jako předchozí modely) průstřel v levém horním rohu s 16Mpx selfie kamerkou a pochlubí se tenkými rámečky okolo displeje. Ten má mít velikost 6,59 palce, bude typu OLED a pochlubí se 120Hz obnovovací frekvencí. Nebude chybět ani čtečka otisků prstů umístěná pod ním. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 695G 5G v kombinaci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm.

Záda budou skleněná a nalezneme na nich 64Mpx zadní fotoaparát, 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx makro kamerku. O výdrž se pak postará 5000mAh baterie s podporou 33W nabíjení.

Jaký máte názor na telefony realme?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)