Reality v mobilu pomocí aplikace REAL-CITY

No Image-05

Patříte k těm, kteří aktuálně hledají nebo nabízí nemovitost k prodeji či nákupu? Pokud ano, určitě Vás potěší aplikace s názvem REAL-CITY, která umožňuje pomocí několika kliknutí zobrazit nabídky domů a bytů ve vašem okolí, nebo v destinaci, kterou si určíte.

Co o této aplikaci říká společnost REALCITY.CZ

Realitní Android aplikace REAL-CITY umožňuje uživatelům hledat své bydlení v pohodě a kdykoliv se jim zachce – v kavárně, doma, na schůzce s obchodním partnerem – pouze za použití jejich chytrého telefonu s operačním systémem Android. Navíc, pokud se zrovna nacházíte přímo v lokalitě, kde hledáte nemovitost, nebo která se vám líbí, můžete si zobrazit pouze nabídky ve vaší bezprostřední blízkosti pomocí funkce Vyhledat v okolí. Aplikace REAL-CITY je dostupná ke stažení zdarma v Android Market.

To však zdaleka není všechno. Uživatelsky vstřícná realitní Android aplikace REAL-CITY má i speciální funkce, které oceníte zejména při častějším používání.

  • Realitní kanceláře – uložte si odkaz RK, jejíž nabídky vám vyhovují. Přímo z jejího profilu ji pak můžete kontaktovat – telefonicky nebo e-mailem.
  • Můj výběr – uložte si zajímavé nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu do vašeho výběru. Jednoduše se k nim můžete později vrátit či je ukázat svým přátelům a známým bez nutnosti hledání.
  • Upozornění na nové inzeráty – nechte si zasílat upozornění na nabídky odpovídající vašim požadavkům hned, jak se objeví na webu.
  • REALCODE – našli jste zajímavou nabídku v časopisu REALCITY.CZ a chcete o ní vědět více? Pak stačí opsat příslušný kód nemovitosti a prohlédnout si více informací či fotek přímo ve vašem Android telefonu.

realcity

Aplikace je zdarma dostupná na Android Marketu.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)