TOPlist

Proč nemá Razer telefon 3,5mm jack? Odpovídal šéf společnosti

razer telefon 3.5mm jack

Odstraňování 3,5mm jack konektoru je jeden z trendů, který většina uživatelů nevidí ráda. A to třeba kvůli tomu, že jsou nuceni si pořídit nová sluchátka, anebo používat dodatečnou redukci. Razer telefon patří mezi ty modely, které nemají 3,5mm jack. Šéf společnosti nyní popsal důvody, proč jej telefon nakonec nemá.

Díky odstranění 3,5mm jacku získal Razer telefon větší baterii

Uživatelé se obvyklé ptají, proč ten a ten model nemá 3,5mm jack konektor. Většina výrobců argumentuje voděodolností. Tu ale nedávno představený Razer Phone nemá, tudíž zde byla tato otázka opravdu na místě. Odpověď nakonec dodal přímo šéf společnosti Razer na svém Facebook profilu.

Hammerhead USB-C razer

Uvedl hned několik důvodů. Ten hlavní je pak podle něj větší kapacita baterie, kterou mohli díky odstranění 3,5mm jacku navýšit o 500 mAh na celkových 4 000 mAh. Dále ale dodal, že se pro odstranění definitivně rozhodl poté, co poprvé slyšel hudbu z telefonu, kterou obohatil certifikovaný THX 24bit DAC převodník. A kromě toho se také ujistil, že mají k dispozici USB-C a Bluetooth sluchátka Razer Hammerhead k dispozici od začátku k prodeji.

Vzdali byste se 3,5mm jacku za 500 mAH větší baterii?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)