Razer X Fossil Gen 6 zaujmou exkluzivními ciferníky a novými řemínky. Jaká je cena?

razer chytré hodinky fossil gen 6

Společnost Fossil představila na veletrhu CES 2022 v Las Vegas speciální edici svých chytrých hodinek Fossil Gen 6 ve spolupráci s firmou Razer. Ty běží (stejně jako obyčejná varianta) na čipsetu Qualcomm Snapdragon Wear 4100+, což je dosud nejvýkonnější čipset pro hodinky s operačním systémem od Googlu a můžeme tudíž počítat také s aktualizací na Wear OS 3, která má přijít později.

Razer X Fossil Gen 6 je exkluzivní edice známých hodinek

Razer X Fossil Gen 6, jak zní celý název těchto hodinek, přichází v balení se dvěma 22mm řemínky ze silikonu, přičemž jeden z nich je černý a druhý se nese v duchu typické barvy firmy Razer, tedy křiklavě zelené. Oproti standardní verzi zde nalezneme celkem tři exkluzivní ciferníky Razer. Mezi nimi je také Razer Chroma. Pokud jste někdy vlastnili produkt Razer tak víte, že Chroma je označení pro RGB podsvícení. To může navíc korespondovat s vašimi ostatními produkty od této firmy.

Razer x Fossil Gen 6 hands-on

Razer x Fossil Gen 6 hands-on

Hodinky jinak zůstávají stejné. Můžeme tedy počítat s 1,28″ AMOLED displejem, 1 GB operační pamětí RAM a 8GB interním úložištěm. Samozřejmostí jsou nejrůznější senzory jako ten pro okysličení krve nebo snímání srdečního tepu. Na jedno nabití mají vydržet až dva dny a pokud by vám šťáva došla, z 0 na 80 % se vám dobijí za pouhých 30 minut. Bohužel se jedná o limitovanou edici a celkem bylo vyrobeno 1 337 kusů. Cena se zastavila na 329 dolarech, což je přibližně 7 100 korun bez daně.

Máte nějaký produkt od firmy Razer?

Zdroj: TheVerge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)