Bezdrátová sluchátka Razer Hammerhead nabízejí RGB podsvícení i ANC za solidní cenu

razer hammerhead sluchatka

Společnost Razer představila svá první bezdrátová TWS sluchátka v roce 2019 a nyní představila nástupce Razer Hammerhead, který nabízí ANC, RGB osvětlení nebo samozřejmě herní režim.

Razer Hammerhead TWS Earbuds nabízejí RGB i ANC

Razer Hammerhead TWS sluchátka nabízejí prý velmi dobré aktivní potlačení hluku, které dokáže potlačit třeba hluk v letadle. Přes aplikace Razer si v telefonu následně můžete v nastavení měnit barvy a jas sluchátek, respektive loga Razer. Při běžném používání vydrží sluchátka až 6,5 hodiny, pokud budete mít aktivovaný ANC a RGB, výdrž se sníží na 4 hodiny.

Spolu s pouzdrem získáte dohromady asi 32 hodin výdrže. Oproti předchůdci jde o opravdu významný pokrok. Ten totiž nabízel pouze 19 hodin. Sluchátka jsou k dispozici na oficiálním webu Razer a to za 130 dolarů, což je asi 2 800 korun. Bohužel se zatím prodávají pouze v USA a zatím není jasné, zda se dostanou i k nám do Evropy.

Jak se vám taková sluchátka líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)