Menu

Rádio s novinkami už není jen pro Galaxy S8. Google funkci zpřístupnil všem

Uživatelé Galaxy S8 a S8+ měli při použití aplikace Google Play Music jednu výhodu, mohli využívat novou funkci Rádio s novinkami. Jedná se o podobnou funkci, jako “Discover Weekly” ve Spotify. Rozdíly mezi těmito hudebními službami se opět zmenšují.

Rádio s novinkami se aktualizuje každý den

Nová funkce byla dostupná exkluzivně pouze pro majitele Galaxy S8 telefonů, a to díky uzavřenému partnerství mezi Googlem a Samsungem. Kromě toho, mají také majitelé k dispozici celkem místo na 100 tisíc vlastních písniček, které můžou uploadovat. Zpátky ale k nové funkci pro Hudbu Play.

Ta rovněž využívá strojové učení. Nabízí vám nové písničky vašich oblíbených autorů, případně těch, který patří do stejného žánru. Na rozdíl od Discover Weekly od Spotify, Google slibuje, že mix písniček se bude aktualizovat každý den. V playlistu se budou ukazovat maximálně dva týdny staré písničky či alba.

google play music novinky

K využívání je zapotřebí předplatné Google Play Music. Nejjednodušeji, jak k nové službě přistoupit, je napsat do vyhledávacího pole aplikace “New Release Radio” nebo “Rádio s Novinkami”. Funkce funguje jak na telefonu, tak i v prohlížeči na PC.

Google Play Music
Google Play Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Používáte Google Play Music? Chyběla vám možnost objevování nových písniček?

Zdroj: blog.google

 

Komentáře

Pavel_Bezak60

14.7.2017 7:59

Dříve jsem používal play music, ale poté jsem objevil přehrávač za 20 kč, který je mnohem lepší. Umoznuje upravy názvu skladeb, alb a vložení obrázku alb. (který přehrávač od googlu neumí). Přehrávač od googlu je jeden z nejhorších co je na obchodu play.

Jirka_Blazek48

14.7.2017 8:25

Používám poweramp už asi 3 roky a nemůžu si ho vynachválit. Stál tenkrát asi 80kč.

DarkCloudCZE

14.7.2017 9:13

Já ho mentálně používám protože mám půl roku zdarma, nemůžu si to vynachválit. Tato funkce mi hodně chyběla

RSS (komentáře k článku)