Telefony Redmi Note jsou velice populární. Kolik se jich doposud prodalo?

redmi note prodeje

Když se nám ve čtvrtek oficiálně odhalilo hned několik nových Xiaomi produktů v čele s novou řadou Redmi Note 11, pochlubil se generální manažer značky Redmi, Lu Weibing s čísly, které rozhodně stojí za pozornost. Čínský gigant měl celosvětově prodat více než 240 milionů kusů telefonů z řady Redmi Note. Ještě v květnu to přitom mělo být okolo 200 milionů, což znamená že si za pouhých 6 měsíců pořídilo nový Redmi Note telefon přes 40 milionů lidí.

Řada Redmi Note je extrémně populární

V roce 2020 to bylo v listopadu okolo 140 milionů, o rok předtím 100 milionů. Tato čísla ukazují, že Xiaomi roste velmi rychle a bude se řídit v případě Note telefonů stejnou strategií jako doposud, tedy dvě generace za rok. Samozřejmě že kromě Číny firma míří také na globální trhy, kde má v tuto chvíli asi 10 000 různých prodejen, což by bylo před pár lety ještě nemyslitelné. Pokud byste se chtěli o telefonech Redmi Note 11 či hodinkách Redmi Watch 2 dozvědět více, určitě se mrkněte na naše starší články.

xiaomi redmi note prodeje

Jak se díváte na značku Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek