Stěžejní řada Honor 80 dorazí již brzy, jaké smartphony nabídne?

řada Honor 80

Značka Honor se chystá na událost, během které si svou světovou premiéru odbyde řada Honor 80. K představení rovnou trojice smartphonů s tímto názvem má přitom dojít již tento měsíc. Světlo světa by měly spatřit v doprovodu druhé generace ohebného smartphonu a nové verze grafické nadstavby MagicUI.

Řada Honor 80 dorazí se třemi smartphony

V rámci nové řady bychom se měli dočkat hned trojice novinek. Základ má představovat smartphone Honor 80 SE, jehož výbava by měla obsahovat čipset Mediatek Dimensity 1080, čili stejné řešení které má ve své nabídce i řada Redmi Note 12 od Xiaomi. Prostřední z nabídky a sice smartphone Honor 80, by měl disponovat čipsetem Qualcomm Snapdragon 778G a 108MPx primárním fotoaparátem. Trojici pak uzavře Honor 80 Pro s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 se 160MPx primárním fotoaparátem s objektivem o světelnosti f/1.8 a dvojicí 50MPx fotoaparátů v průstřelu displeje.

Zatímco ale názvy a specifikace novinek jsou zatím spekulacemi, design přinejmenším jednoho modelu (patrně Honoru 80 Pro) již známe oficiálně. Díky tomu víme, že řada Honor 80 nabídne také smartphone s displejem zaobleným po stranách. Poznávacím znamením, troufneme si tipnout že všech tří novinek, pak bude modul fotoaparátu. Ten je rozdělen do dvou částí, které společně utváří tvar číslice „8“. K představení všech novinek pak má dojít již příští týden, ve středu 23. listopadu.

Máte nějakou zkušenost se smartphony Honor po oddělení od Huawei?

Zdroje: GSMArena.com, FoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)