Přehled o všech zakoupených aplikacích s Purchased Apps

Obchod Google Play není nutnou podmínkou pro použitelnost

Víte, kolik jste na Google Play dohromady už utratili peněz, a do kterých aplikací jste investovali? Možná, že jste spoustu placených kousků po čase odinstalovali a ony upadly v zapomnění. Aplikace Purchased Apps nabídne praktický přehled všech zakoupených aplikací – i těch odinstalovaných.

Aplikace Purchased Apps prozradí, kolik jste na Google Play utratili

Šikovná aplikace Purchased Apps se rozhodla vzít si na paškál chybějící funkce z Obchodu Play. Ten prozatím odmítá sdělit, kolik jste prostřednictvím obchodu za celou svou Android éru zaplatili za aplikace nebo nákupy v nich. Přehledný seznam zakoupených aplikací lze prakticky filtrovat – dostanete se separátně k odinstalovaným i nainstalovaným aplikacím, stejně tak je možné nákupy vytřídit na ty provedené přímo v aplikaci nebo samostatně koupené tituly.

Proč aplikaci používat?

Kromě toho, že je aplikace zcela zdarma a nabídne zajímavosti v podobě celkově utracených peněz na Google Play, je velmi vítaným pomocníkem. I my jsme při testování Purchased Apps objevili spoustu dříve zakoupeného obsahu, na který jsme po odinstalaci zkrátka úplně zapomněli. Aplikace navíc řadí obsah do přehledných kategorií od herních adventur, přes fitness, personalizaci, fotografické aplikace, nebo počasí. Obchod Play statistiky toho kolik, a za co nejvíce, utrácíte zatím bohužel nenabízí.

Přehledné rozhraní a přesně tolik funkcí, kolik je potřeba

V aplikaci najdete i jednoduché nastavení, kde lze změnit používanou měnu nebo formát data. Více toho Purchased Apps nenabízí, to je však jedině dobře. Přehledné rozhraní zaručí spolehlivou funkcionalitu bez zbytečného zatížení – všechny dostupné funkce a informace přesně splňují očekávání a nabídnou vám pohled do zákulisí vašich nákupů. A kdoví – možná objevíte dávno zapomenuté kousky nebo tajné nákupy vašich ratolestí.

Purchased Apps (Reinstall your paid apps & games)
Purchased Apps (Reinstall your paid apps & games)

Kolik jste dohromady na Google Play utratili?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)