TOPlist

Zkuste: V PUBG Mobile si teď můžete vyrobit Tesla Model Y

PUBG Mobile Tesla Model Y

V populární mobilní hře PUBG Mobile je nyní možné ve speciální továrně produkovat vozidlo Model Y (nyní reálně k objednání i v ČR) od společnosti Tesla. Novinka je součástí nově vydané verze 1.5 s podtitulem Mission Ignition. Oblast Erangel se díky ní promění ve futuristický areál, ve kterém se mimo jiné nachází také Tesla Gigafactory. Do ní může hráč vstoupit a pomocí tří vypínačů zahájit kompletaci vozidla. To pak má na mapě dva hlavní úkoly.

PUBG MOBILE | PUBG MOBILE 1.5: IGNITION Update Patch Notes

PUBG MOBILE | PUBG MOBILE 1.5: IGNITION Update Patch Notes

Do auta Tesla Model Y může po vyrobení hráč rovnou nastoupit a řídit ho. Pokud najede na dálnici, může spustit i autonomní řízení neboli autopilota. Tímto způsobe se může nechat zavézt na jiné vybrané místo na dálnici. Mimoto bude Model Y sám jezdit po mapě a při poškození hráčům upouštět bedny se zásobami.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Společnost Tesla se tímto stává digitálním partnerem hry PUBG Mobile a máme se těšit i na další novinky. Továrna i produkce vozidel je dostupná pouze v mobilní verzi hry.

Ve které hře byste Tesla auta také uvítali?

Zdroj: PUBG Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)