Prynt: Tisk fotografií přímo z krytu mobilního telefonu

polaroid-case

Fotoaparátem dnes disponuje drtivá většina mobilních telefonů na trhu, díky čemuž může každý uživatel snadno a rychle pořizovat snímky kdekoliv a kdykoliv. Na serveru KickStarter se objevil zajímavý projekt, který představuje speciální kryt pro mobilní telefony. Co dokáže? Pořízenou fotografii během několika desítek sekund rovnou vytisknout. Prynt je prozatím dostupný pouze pro telefony iPhone 5 a 6 a Samsung Galaxy S4 a S5, další přístroje by ovšem měly následovat. Tato malá tiskárna v krytu nepotřebuje ani inkoust, je totiž obsažen ve speciálním fotopapíru. Integrovaná baterie by pak měla být schopna vytisknout až 20 fotografií na jedno nabití. Telefony nejsou propojeny bezdrátově, ale pomocí konektoru.

prynt

Prynt lze v současné době předobjednat za cenu 99 dolarů, tedy přibližně 2500 Kč. Za stejnou cenu by se poté měl Prynt prodávat i na běžném trhu. Líbí se vám představa tisku fotografií ihned po pořízení?

zdroj: kickstarter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)