TOPlist

První vodotěsné Xiaomi Mi 11 Ultra rozbaleno pod vodou potápěčem (video). Jak to telefon zvládnul?

Xiaomi Mi 11 Ultra pod vodou

Xiaomi Mi 11 Ultra je jedním z prvních dvou telefonů od čínské značky, které jsou oficiálně vodotěsné. Oficiální certifikace vodotěsnosti je něco, co telefonům od Xiaomi dlouho chybělo. Firma se rozhodla tuto novinku řádně zpropagovat. Jak dopadlo rozbalení Xiaomi Mi 11 Ultra potápěčem pod vodou?

Modely Xiaomi Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra jsou historicky prvními telefony, které disponují oficiální certifikací IP68. Telefony od čínského výrobce do nedávna postrádaly oficiální razítko o odolnosti proti prachu a vodě. Firma se tak pravděpodobně kdysi rozhodla kvůli ceně těchto certifikací. Uspořené peníze tak bylo možné věnovat jiným směrem nebo zlevnit produkt. Nic to nemění na tom, že řada telefonů od Xiaomi již mohla být delší dobu reálně voděodolná.

Xiaomi Mi 11 Ultra Cool Underwater Unpacking Video

Xiaomi Mi 11 Ultra Cool Underwater Unpacking Video

Pro firmu se jedná o velký krok, takže se jej rozhodla pořádně zpropagovat a natočila za tímto účelem propagační video, kde Xiaomi Mi 11 Ultra pod vodou rozbalil přímo potápěč. Telefon je podle normy IP68 odolný proti vniknutí vody v hloubce 1,5 metru po dobu 30 minut. Kromě toho telefon láká na Snapdragon 888, 6,81“ AMOLED displej s rozlišením 1440p a obnovovací frekvencí 120Hz.

Je pro vás důležitá certifikace voděodolnosti?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)