První rendery Huawei P30 jsou na světě: Design telefonu v mnohém nepřekvapí

prvni rendery huawei p30

Server 91mobiles ve spolupráci s @OnLeaks vypustil do světa první rendery Huawei P30. Máme tak první pořádný pohled na to, co zhruba čínská společnost Huawei za pár měsíců představí. Na první pohled se toho moc nezměnilo. Designově vychází z předchozího modelu Huawei P20, akorát má modernější a menší výřez.

První rendery Huawei P30: Nový design je spíše evolucí staršího P20

Dnes už jsme se blíže podívali na Samsung Galaxy S10, takže byl nejvyšší čas se podívat i na hlavní konkurenci v podobě Huawei P30. Změny jsou opravdu minimální a připomínají nám právě kroky Samsungu, který dělá větší změny každé dva roky.

Huawei P30: 360 degree renders [EXCLUSIVE]

Huawei P30: 360 degree renders [EXCLUSIVE]

Na přední straně si můžete všimnout mnohem menšího rámečku. A to jak na spodní straně, kde již zmizela čtečka otisků prstů. Tak i z vrchní strany, kde je mnohem menší výřez. Čtečka otisků prstů už by měla být zabudována do displeje, podobně jako je tomu u Huawei Mate 20 Pro. Kvůli těmto změnám se očekává i mírně větší displej.

rendery huawei p30

Na zadní straně se nachází tři fotoaparáty ve vertikální poloze. Nově by měl telefon mít podobně snímače jako Mate 20 Pro. Oficiální představení Huawei P30 se dočkáme v únoru na veletrhu MWC anebo těsně po jeho konci v březnu.

Jak se vám líbí design Huawei P30?

Zdroj: 91mobiles.com, @onleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)