TOPlist

První přístroje se Snapdragonem 805 dorazí v květnu

Snapdragon-Chip-with-Dragon

Společnost Qualcomm, přední výrobce procesorů pro mobilní zařízení, oznámila, že jejich novinku pro rok 2014, Snapdragon 805, bychom v prvních přístrojích měli spatřit během května. Letošní rok se ponese v trendu navyšování rozlišení na všech frontách, čehož si jsou výrobci vědomi, a proto by „805ka“ neměla mít problém s přehráváním a nahráváním 4K videa.

Snapdragon

Novinka běží na frekvenci 2,5 GHz, což je o 200 MHz více než Snapdragon 800. Změny se odehrály i na poli samotných jader – Krait 400 nahradil Krait 450 a o grafiku se stará výkonnější čip Adreno 420. Prvních přístrojů s novým procesorem bychom se měli dočkat v květnu. Otázkou zůstává, která z chystaných vlajkových lodí v sobě nejnovější pohon bude ukrývat.

snapdragon805-01

Snapdragon 805 přinese i několik zajímavých funkcí pro mobilní fotoaparáty, na jejichž přehled se můžete podívat v přiloženém videu.

http://youtu.be/CQFhErBSrig

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)