První informace o Pixel 4 telefonech. Google chystá velké změny

google pixel 4 spekulace

Pixel 4 telefony jsou ještě několik měsíců daleko, ale jak už jsme se mohli přesvědčit několikrát. Google si chystané telefony moc nehlídá a jak Pixel 3, tak i Pixel 3a unikly s velkým předstihem kompletně na internet. Není tak moc velkým překvapením, že první spekulace o Pixelu 4 vidíme už není. A podle nich Google chystá velké změny.

Google Pixel 4 má mít průstřel, čtečku otisků v displeji a žádná tlačítka

V první řadě se má Google zbavit kompletně všech tlačítek. Ovládání hlasitosti a zapínací/vypínací tlačítko mají být nahrazeny mačkacím rámem. To je poměrně logický krok, protože mačkací rám mají Pixel telefony již dva roky. Například HTC U12+ již žádná tlačítka nemá, nahrazují se mačkacím. Nicméně doufáme, že u Googlu půjde o povedenější řešení než u HTC.

google pixel 4 xl spekulace

Další novinkou má být průstřel v displeji podobný tomu v Galaxy S10+, tedy pro dva fotoaparáty a zároveň i čtečka otisků prstů v displeji. Pokud se tyto dvě věci potvrdí, tak se Google posune na stejnou úroveň jako konkurence a půjde o velký rozdíl oproti Pixelu 3 XL, kde lidé kritizovali obří výřez.

Další novinkou má být duální fotoaparát. Opět jde o hodně žádanou funkci. Google telefony se sice můžou spolehnout na skvělý software, jenže po stránce hardwaru už to taková sláva nebyla. O výkon Pixelu 4 se má starat Snapdragon 855, poprvé jej doplní 6GB RAM. Rovnou z krabice již má běžet na Androidu Q.

Líbil by se vám tento design Pixelu 4?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)