První fotografie Xiaomi Black Shark 3 ukazuje netradiční fotoaparát

xiaomi black shark 3 fotoaparát

Xiaomi Black Shark 3 se oficiálně představí již 3. března, ovšem na internet uniká s předstihem fotografie zadního fotoaparátu. Přesto, že právě kamera nebude hlavním tahákem tohoto zařízení je rozestavění jednotlivých čoček poměrně pozoruhodné. Před pár dny se objevil render ukazující právě takovéto rozložení, což uniklá fotografie potvrzuje. Jak tedy telefon vypadá?

Hlavní fotoaparát má disponovat rozlišení 64 megapixelů, ovšem z poměrně rozmazané fotografie to nelze potvrdit. Na zadní straně nalezneme kromě fotoaparátu poměrně netradiční řešení nabíjení. Můžeme vidět, že bude kabel pravděpodobně magnetický a samotný konektor nalezneme přímo na zadní straně. Pokud jde o hardware tak víme, že dorazí klasická verze a Pro varianta. Jediným potvrzeným rozdílem je zatím pouze kapacita baterie. Zatímco u Pro varianty se bude o výdrž starat 5 000 mAh baterie, u klasické verze se musíme spokojit se 4 720 mAh. Lze však očekávat i další rozdíly.

xiaomi black shark 3 fotografie

Hardwarová výbava má být pak samozřejmě nabitá. Oba dva telefony bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 865, kterému bude sekundovat 16 GB operační paměti RAM. Těšit se pak můžeme také na ultrarychlé 65 W nabíjení. Pro hráče zde bude samozřejmě displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz.

Co říkáte na fotografie Xiaomi Black Shark 3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)