První detaily o Redmi Note 7 Pro: Známe design i parametry chystaného telefonu

xiaomi redmi note 7 pro predstaveni

Minulý měsíc byl představen nový telefon Redmi Note 7. Tento týden se očekává představení vylepšeného modelu Redmi Note 7 Pro. To můžeme poznat i z toho, že na internet unikly snímky ve vysokém rozlišení a rovnou i s detaily a parametry. Díky tomu se tak můžeme s předstihem na nové telefony, které patří pod Xiaomi, podívat.

Redmi Note 7 Pro je střední třída s několika vylepšeními

Podle posledních informací jsou rozměry chystaného telefonu 159.2 x 75.2 x 8.1 mm, tedy hodně podobné jako Redmi Note 7. Displej má mít velikost 6,3″ a bude mít malý výřez pro selfie kameru. Změny se očekávají uvnitř telefonu, novinka bude mít Snapdragon 675, což je o dva roky novější čipset, než Snapdragon 660 v Redmi Note 7. Čipset doplní 4/6 GB RAM a 64/128 GB paměti.

xiaomi redmi note 7 pro

Očekává se baterie o kapacitě 4 000 mAh. Další změna je u fotoaparátů, opět hlavní snímač má mít 48 MPx, tentokrát se ale použije od Sony. Z dostupných fotografií můžeme vidět, že design se v podstatě nezmění, a že telefon přijde minimálně ve třech barvách – černé, modré a červené. Je také dost možné, že se na našem trhu bude prodávat právě tato verze. A to pod označením Redmi Note 7. V minulosti už jsme tohle mohli vidět například u Xiaomi Redmi Note 5. Představení telefonu Redmi Note 7 Pro se očekává v následujících dnech.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na Redmi Note 7 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)