Takto by měl nakonec údajně vypadat “průhledný” Xiaomi Mi 10

průhledný telefon Xiaomi Mi 10 Explorer Edition

Prvního března jsme vás informovali o tom, že šéf Xiaomi Lei Jun láká fanoušky na sociálních sítích na transparentní edici nového vlajkového telefonu Mi 10. Uběhlo symbolických deset dní a máme tu další informace a dokonce i fotky. Tentokrát už nejde jen o ukázku speciální tapety simulující pohled na vnitřnosti přístroje, ale o telefon s kompletně průhledným zadním krytem. Má jít údajně o fotografie pocházející z marketingového oddělení firmy. Mimo jiné se také dovídáme, že “průhledný” telefon údajně ponese označení Xiaomi Mi 10 Explorer Edition.

Nikdo nikde zatím nepotvrdil, že se tohoto modelu dočkáme, ale šlo by o logické pokračování. Předchozí generace 9 i 8 tuto úpravu také měly. Kromě designové změny by neměl být telefon nijak jinak odlišný od klasické verze. Oproti předchozím transparentním úpravám by ale mělo dojít k malé změně. Firma dříve zakrývala některé součástky nálepkou, aby záda pod krytem vypadala lépe. Průhledný mobil Xiaomi Mi 10 Explorer Edition by se měl ale vydat cestou autentičnosti. Vše má zůstat nezahaleno a ve své originální podobě. K uniklým obrázkům je také vysvětlivka, že přítomný nápis a logo společnosti na zádech nebudou a jde pouze o označení prototypu.

Líbí se vám průhledná tato průhledná varianta Xiaomi Mi 10?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)