Prototyp OnePlus 9 Pro odhaluje spoustu detailů. Co na něj říkáte?

oneplus 9 pro prototyp

To, že se chystá OnePlus 9 pro už nějakou dobu víme, ovšem nyní spatřil světlo světa jeho prototyp. Díky němu jsme se dozvěděli spoustu zajímavých a velice podrobných informací. Pojďme se na něj tedy společně podívat.

Prototyp OnePlus 9 Pro

Telefony OnePlus patří obecně k tomu nejlepšímu, co mobilní trh nabízí. Značka byla výrazněji kritizována pouze za jednu věc. Fotoaparáty totiž na konkurenci většinou nestačí, i když špatné rozhodně nejsou. Firma však na tuto kritiku slyší a do OnePlus 9 Pro chystá fotoaparáty spolu se švédskou firmou Hasselblad, což je velice dobrý výrobce fotoaparátů. Původně se spekulovalo o tom, že budou nadcházející telefony od OnePlus vybaveny senzory Leica, ovšem z toho zřejmě sešlo.

OnePlus 9 Pro – An Early Look

OnePlus 9 Pro - An Early Look

Posledním výrobcem, se kterým firma Hasselblad spolupracovala na vývoji telefonu byla Motorola Moto Z3, která příliš velký úspěch neslavila. YouTuber Dave2D, dále odhaluje zakřivený displej a zabrousil také do nastavení, kde vidíme pouze informaci o 11 GB RAM, ovšem bez jakýchkoliv dalších informací o použitém čipsetu či úložišti.

Jak se těšíte na nové OnePlus?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)