Menu

Sháníte ještě vánoční dárky? Zkuste českou aplikaci Presentlist

Každý rok se to opakuje. Výběr a shánění dárku je pro někoho těžší, pro někoho jednodušší. Rozhodně se ale jedná o hektické období, ve kterém se může stát, že na někoho zapomenete. Nejen proto je zde aplikace od českých studentů Presentlist.

Pohodové Vánoce s Presentlist?

V české aplikaci si můžete nastavit vše, co potřebujete k nákupu dárků. Jednoduše si přidáte osoby, kterým chcete něco na Vánoce darovat. U každé se pak dají upravovat jednotlivé dárky a měnit informace. Pokud si s dárkem nevíte rady, aplikace vám navrhne několik tipů pro danou osobu podle pohlaví a věku.

Nápady se dají také rychle zapsat, přidat cena, odkaz na obchod nebo poznámka. Poslední zajímavou funkcí je pak možnost zaheslovat aplikaci, aby se například vaše zvědavé děti nemohly podívat na dárky. Na českým Google Play má aplikace úspěch, a to již s několika tisíci staženími.

Máte už všechny dárky vybrané, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

RYKY

RYKY 0

z aplikace
26.11.2016 23:10

Tak miliardář ze mě nebude :D Někdo mi ukradl nápad :D

Hurec

z aplikace
27.11.2016 5:02

Nechapu to spojení, shanite JESTE darky?! Wtf?! Vanoce jsou za cca mesic. Casu jak svina.

Tidkiuni

tidkiuni 1

27.11.2016 20:16

Appka fakt dobrá, přesně tohle jsem hledal na GOOGLU cely den a obvykle to stalo za prd. Tato je ale jednoduchá, přehledná, pěkná. Super, díky za tip

V1t3k

v1t3k 0

z aplikace
28.11.2016 20:08

na českým Google Play -_- českým?? ok no, ale pro mě jako pro valacha (tím samozřejmě nemyslím koně -_-) je to nepochopitelné.. asi jako pro západočecha rožni

RSS (komentáře k článku)