Vyzkoušíte? Aplikace Překladač Google brzy dostane užitečné widgety

material you google překladač

Přesně před týdnem jsme vás informovali o tom, že aplikace Překladač Google s designem Material You se šíří na dalších mobilech. Nyní přichází uživatel Mishaal Rahman s další novinkou v podobě dvou skvěle vypadajících widgetů. Ty se sice v nejnovější verzi aplikace již nachází, ovšem zatím nejsou ze strany Googlu aktivovány. Nicméně se alespoň můžeme mrknout na to, jak budou vypadat v praxi.

Chystají se dva nové widgety pro Překladač Google

Dva widgety samozřejmě korespondují s novým designovým jazykem Material You, přičemž první z nich nám umožňuje konat rychlé úkony jako hlasový překlad, režim konverzace nebo skenování z fotoaparátu. Pokud jste četli naší prosincovou zprávu o nových widgetech pro YouTube Music, můžete si všimnout určité podobnosti. Druhý widget pak nabízí rychlý pohled na vámi uložené překlady. Můžete si do seznamu přidat třeba ty fráze, o kterých víte že se vám budou v dané situaci hodit.

V tuto chvíli není jasné, kdy se společnost rozhodne uvolnit je pro všechny uživatele. Vzhledem však k tomu, že jsou dostupné již v této verzi tipujeme, že by to nemělo trvat nijak dlouho.

Využili byste některý z těchto widgetů?

Zdroj: AndroidPolice, Mishaal Rahman

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (0)