Přehled dne ve WhatsApp je populárnější, než se očekávalo. Již překonal Snapchat

prehled dne whatsapp

Přehled dne v aplikaci WhatsApp byl oznámen v únoru tohoto roku. Jednalo se o jednu z největších aktualizací. V češtině se funkce nazývá Stav a během krátké doby dokázala překonat Snapchat Stories.

Přehled dne používá ve WhatsApp téměř 200 milionů lidí

WhatsApp Stav byl spuštěn v únoru jako imitace Snapchat Stories. Uživatelé díky této funkci můžou posílat fotografie, videa nebo GIF obrázky, které se budou přátelům ukazovat po dobu 24 hodin. Ti na to můžou dále reagovat. Funkce se tak přidala k textovému statusu, která byla ve WhatsApp již několik let.

whatsapp stav

Není žádným tajemstvím, že společnost Facebook, pod kterou WhatsApp patří, chtěla koupit i Snapchat. Jenže Mark Zuckerberg nepochodil, od té doby se společností vede doslova válku a vypadá to, že se mu ji daří vyhrávat. Přehled dne ve WhatsApp každý den použije 175 milionů lidí, což už je více než u Snapchatu, kde přehled používá každý den 161 milionů lidí.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Patříte mezi tyto uživatele, nebo jdou přehledy dne mimo vás?

Zdroj: independent.co.uk.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)