Přehled: 5 nejsledovanějších HBO Max seriálů v Česku. Doporučíte další?

hbo max top 5 seriálů česko

1. Rick a Morty

Pokud vás omrzela Futurama či Simpsonovi, můžete vyzkoušet seriál Rick a Morty, který pojednává o Ricku Sanchezovi. Ten byl pohřešovaný téměř 20 let a opět se shledává se svou rodinou, ke které se nastěhuje. Ke svým dobrodružstvím si často bere vnoučata Summer a Mortyho, což se dceři Beth úplně nelíbí.

P’n’F: Nejlepší hlášky Ricka Sancheze (1.serie) | CZ 1080p

P'n'F: Nejlepší hlášky Ricka Sancheze (1.serie) | CZ 1080p

ČSFD hodnocení: 91 %

2. Rod draka

Rod draka byl bez pochyby jedním z nejočekávanějších HBO Max seriálů. Jedná se o prequel k populární Hře o trůny, který se odehrává 200 let před událostmi z původního seriálu a vypráví příběh rodu Targaryenů.

Hra o trůny: Rod draka (2022) CZ HD trailer

Hra o trůny: Rod draka (2022) CZ HD trailer

ČSFD hodnocení: 79 %

3. Příběh služebnice

Příběh služebnice vypráví příběh služebnice, která žije v totalitní společnosti v Gileádu. Ta se potýká s ekologickými katastrofami a rovněž ztrátou lidské plodnosti a právě Offred je jedna ze služebnic, která je ještě plodná. Tyto ženy jsou nuceny k sexuálnímu otroctví, aby se pokusili zachránit svět.

Příběh služebnice, 5. řada (THE HANDMAIDS TALE) | HBO Max

Příběh služebnice, 5. řada (THE HANDMAIDS TALE) | HBO Max

ČSFD hodnocení: 82 %

4. Hra o trůny

Tento fenomén snad musel vidět každý, kdo miluje kvalitní a dlouhé seriály. Hra o trůny se odehrává v alternativní historii, kde existuje na jednom kontinentu Sedm království Západozemí. Seriál má na to jak je dlouhý poměrně rychlý spád a často se v něm dějí věcí, které byste nečekali. Můžete tedy očekávat spoustu zvratů a napínavých momentů, ze kterých se vám bude tajit dech.

Hra o trůny VIII. (2019) trailer závěrečná řada CZ HD

Hra o trůny VIII. (2019) trailer závěrečná řada CZ HD

ČSFD hodnocení: 91 %

5. Teorie velkého třesku

Kdo by neznal Leonarda a Sheldona, dva skvělé fyziky, kteří jsou sice extrémně chytří, avšak nejsou schopni žít v normální společnosti. Klasický sitcom seriál, u kterého se odreagujete je plný hromady narážek, méně či více povedených vtípků, ale také příběhů skvěle napsaných postav.

Teorie velkého třesku – nejlepší scény – 2. série

Teorie velkého třesku – nejlepší scény – 2. série

ČSFD hodnocení: 89 %

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO Max seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Jaký další film doporučíte na HBO Max?

Zdroj: FlixPatrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)