Předplatné pro obchod Google Play je za rohem. Nabídne prémiové hry i aplikace

predplatne obchod google play

Včerejší večer patřil společnosti Apple. Mimo jiné bylo odhaleno datum spuštění předplatného Apple Arcade, kdy za cca 120 Kč měsíčně obdrží uživatelé prémiové hry. Google v tomto odvětví nezaostává, již delší dobu víme, že pracují na vlastním předplatném pro obchod Google Play. Nyní společnost oznámila, že vydání je již za rohem.

Předplatné od Googlu nabídne kromě her i aplikace

Největší rozdíl mezi nabídkou Applu a Googlu bude v tom, že v předplatném Play Pass budou kromě her i aplikace. Apple naopak láká na exkluzivní hry. Google u vybraných uživatelů službu testuje již od léta. Pokud zůstane cena jako v létě, tak za předplatné zaplatíme 5 dolarů měsíčně, v přepočtu cca 120 Kč, tedy identicky jako u Apple Arcade.

Za tuto částku obdrží uživatel přístup do speciálního katalogu her a aplikací, které jsou normálně placené. Zároveň budou i bez reklam a dodatečné nákupy ve hře budou odemčené. Přesný počet aplikací a her není v tuto chvíli k dispozici. Podle Googlu ale půjde o stovky, mezi nimi budou i hity jako Stardew Valley, Monument Valley, Star Wars KOTOR nebo třeba Life is Strange.

Těšíte se na předplatné pro obchod Google Play?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)