TOPlist

Britský prodejce (asi) omylem vyzradil datum představení GTA 6!

gta 6 grand theft auto
  • Je takřka jisté, že trailer na GTA 6 vydá Rockstar už v prosinci
  • Až doteď jsme ale neznali přesné datum
  • Nyní ho (zřejmě) vyžvanil jeden z britských prodejců

Možná se vám to nezdá, ale od vydání dnes již legendárního, ale současně dodnes velmi populárního GTA V uplynulo už více než 10 let. Před nedávnem Rockstar na svých sociálních sítích potvrdil, že v prosinci vydá trailer pro další Grand Theft Auto a je takřka jisté, že jde o GTA 6. Nyní získáváme další zajímavé, ač oficiálně nepotvrzené informace o tom, kdy americké studio jeden z nejočekávanějších titulů poslední dekády představí.

Jeden z uživatelů se totiž obrátil na britského prodejce Argos a zeptal se na předobjednávku GTA 6. Namísto strohé odpovědi bez konkrétních informací, se mu však dostalo velmi zajímavé informace. Prodejce, respektive jeden ze zaměstnanců se jménem Allan totiž odpověděl, že hru bude možné předobjednat už 12. prosince. Navíc potvrdil, že právě toto datum jim sdělil jejich distributor. Ten už zřejmě v Argosu nepracuje a pokud dostal jen padáka, může být rád, že mu nebyla vyměřena ještě tučná pokuta za porušení embarga. Když se na stejnou otázku zeptal admin fanouškovského X účtu Rockstar Universe, bylo mu řečeno, že předobjednávky budou spuštěny poté, co bude hra oficiálně oznámena.

Screenshot samozřejmě může být zfalšovaný, nebo si prostě zaměstnanec ze zákazníka vystřelil, ale na to bych si nevsadil. Osobně věřím tomu, že bylo prostě vyzrazeno něco, co mělo ještě pár dní zůstat v utajení a dávalo by to smysl právě v souvislosti s tím, jak se na adresu dalšího GTA vyjádřil samotný Rockstar. Možná tedy konečně známe datum odhalení traileru. A nedělí nás od něj ani 14 dní..

Jak se těšíte na představení GTA 6?

Zdroj: X, DevianArt (Loopinnu)

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)