Pravděpodobná první tisková fotka Samsungu Galaxy S IV

sgs4_sgs3_ico

Na Internetu se objevila údajná první tisková fotografie příští vlajkové lodi společnosti Samsung – Galaxy S IV. Zajímavé (a podezřelé) ale je, že render s vyobrazením telefonu byl vystaven na Picasu už skoro před měsícem (přesněji 27. prosince) a objeven byl teprve nedávno.

Pravost obrázku samozřejmě Samsung oficiálně nepotvrdil, takže se může jednat o fantazii neznámého grafika, stejně jako o opravdový snímek určený do tiskových materiálů. Uživatel, který obrázek nahrál, ale podle všeho nemá žádnou vazbu na Samsung, odkud by mohl takový materiál získat – údajně se jedná o studenta z Hong Kongu.

Údajná tisková fotografie Samsungu Galaxy S IV Údajná tisková fotografie Samsungu Galaxy S IV

Ve srovnání s Galaxy S III má telefon samozřejmě větší úhlopříčku displeje, delší tělo, okraje po stranách obrazovky jsou o něco užší a zaujme také o něco větší hardwarové tlačítko Domů. Designově jde ale o velice podobné kousky, nicméně údajná novinka na první pohled může působit více strohým dojmem. Markantní je také menší zaoblení hran.

Server Android Headlines zaujalo datum, zobrazené na widgetu a spekuluje, zda je 22. duben datem, kdy bude představen nebo se začne prodávat čtvrtý Galaxy S.

Podle posledních zpráv by mohl být Samsung, který patrně ponese modelové označení GT-I9500, představen na konci března (konkrétněji se mluví o 22. březnu). Zahájení prodeje je předpokládáno v polovině dubna. Hned zpočátku bude k dostání v černé a bílé barvě.

Srovnání Samsungu Galaxy S IV se stávajícím modelem Srovnání Samsungu Galaxy S IV se stávajícím modelem

Předpokládané technické parametry Samsungu Galaxy S IV:

  • Procesor: 1,8GHz, osmijádrový Exynos 5 Okta
  • Operační paměť: 2 GB
  • Interní paměť: 32 nebo 64 GB (?), podpora paměťových karet microSD
  • Displej: 4,99palcový, 1080p Full HD
  • Fotoaparát: 13Mpx
  • Podpora bezdrátového nabíjení
  • Operační systém: Android 4.2 Jelly Bean

Zdroje: Hi-Tech@mail.ru, AndroidGuys a Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)