Potvrzeno: Xiaomi 12T Pro dostane 200Mpx foťák

xiaomi 12t pro

Teprve předevčírem jsme vás informovali o tom, že bude chystané Xiaomi 12T Pro pouze přejmenovaným Redmi K50 Ultra a spolu s tím jsme vám prozradili také evropskou cenu. Původně se počítalo s tím, že nepřinese tento kousek oproti svému čínskému bratrovi žádné změny, ale nové fotografie naznačují opak.

Na internetu se totiž objevila fotografie odhalující modul fotoaparátu, na kterém je nápis 200MP. To znamená, že se přece dočkáme lepšího foťáku, než u Redmi K50 Ultra, kde je 108Mpx snímač. S největší pravděpodobností půjde o senzor Samsung ISOCELL HP1, který používá třeba i nedávno představená Motorola X30 Pro. Výsledné fotografie budou mít rozlišení 50 Mpx.

Xiaomi-12T-Pro-200-MP

Nový senzor doplní také 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx makro kamerka, což je trochu zklamání. U takto drahého kousku bychom čekali lepší snímače a třeba i základní teleobjektiv. Každopádně Xiaomi 12T Pro by mělo být představeno během několika následujících dní, takže rozhodně nezapomeňte sledovat náš web pro více informací.

Dává vám smysl 200Mpx fotoaparát?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)