Menu

Máte dnes potíže s YouTube? Nejste sami, potíže hlásí mnoho uživatelů

Pokud jste dnes měli v plánu zhlédnout nějaké nově nahrané video na YouTube, možná vás potkaly problémy s jeho načítáním. Ne, problém nebyl u vás, můžete být v klidu. Potíže s YouTube totiž hlásí poměrně mnoho uživatelů z Evropy. I my jsme se stali oběťmi, když jsme nahrávali videa k našim článkům a tak jsme se rozhodli trochu zapátrat.

Potíže s YouTube jsou různorodé

Asi nejčastějším problémem, se kterým jsme se dnes mohli na YouTube setkat, bylo velmi dlouhé načítání videa. Například zhruba po pěti minutách jste mohli spustit prvních 30 vteřin videa v rozlišení 144p. A čekání na celé video ve FullHD? Mohlo být delší než hodinu, v případě desetiminutového videa. V každém případě se tento problém týkal jen videí, která byla nahrána dnes (není nikde evidováno, od kolika hodin přesně se problém vyskytuje). Stejné potíže s YouTube jsme mohli zaznamenat již před měsícem, ale jednalo se jen o pár hodin, po nichž se vše vrátilo do normálu. Dnes po celém dni stále korektně nefunguje, ale lidé z YouTube na problému pracují a postupně vše zprovozňují.

potize s youtube

Někteří YouTuběři ale hlásí i další problémy, které mohou a nemusí souviset s problémem výše zmíněným. Například uživatelé Redditu s přezdívkami mcfluffersbro a CartoonWarp zmiňují, že někteří odběratelé nevidí komentáře, zatímco tvůrce vidí pod videem všechny.

Má vše na svědomí nové UI v Material Designu?

Reddit je skvělým místem pro hledání řešení potíží a získávání informací o problémech v IT světě. A proto ani nemusíme chodit daleko pro možné vysvětlení. Někteří uživatelé Redditu, například hi1307, hlásí, že u nich došlo k drastické změně vzhledu webu. Nyní je u nich YouTube oblečeno do Material Designu, a jak jistě někteří postřehnou, místem se zde plýtvalo ve velkém.

potize s youtube -zmena-ui

Nebylo by divu, kdyby takovéto drastické změny přinesly vedlejší problémy s vlastním obsahem webu. Pokud není příspěvek Redditu jen HOAX, pravděpodobně se bude jednat o A/B testování nebo testování s možností vrátit se k původní verzi, jako to Google provedl u své sociální sítě.

Postřehli jste dnes potíže s YouTube i vy? A co Matrial design, líbí?

 

Komentáře

Orbit09

z aplikace
15.11.2016 22:41

Tak s YouTubem zrovna problém nemám. Ale včera mi nešel Stream.cz a dneska zase zlobí Facebook 😄 (nejdou stahovat přílohy)

Ty4r5an

ty4r5an 0

z aplikace
15.11.2016 23:13

Nový design? Aha… A taky jsem měl problémy… alespoň že ten South Park fungoval :D

Nathaniell

z aplikace
16.11.2016 0:13

Poslusne hlasim, ze problemy jsem mel s YT taky.

avenged

z aplikace
16.11.2016 1:04

To ten úplněk…..

Craftmanek

16.11.2016 6:20

Na PC se mi jakékoli video načítalo celkem dlouho, někdy se ani nenačetlo. Na mobilu to jelo ale v pohodě…

Vclav_tomank

Václav Tomaník 0

16.11.2016 6:48

Marwex mi nejel nejen na pc, ale i na tabletu a mobilu

jacobwinter777

z aplikace
16.11.2016 8:41

Jojo měl jsem taky..

Radek Ježík

z aplikace
16.11.2016 11:48

Jednou se mi nechtěla načíst stránka a tak jsem dal F5 a na pár sekund jsem měl Materiál Design ale to bylo před 4 měsíci.

Mi

z aplikace
16.11.2016 17:38

Taky mám tento problém, ale přes aplikaci Videoder jdou videa z YouTubu v pohodě.

RSS (komentáře k článku)