Poslední šance si zakoupit parádní hry za babku

humble bundle featured

Humble Bundle je projekt umožňující zakoupení kolekce mobilních a počítačových her přes webové stránky za libovolnou cenu, kterou si sami určíte. Tímto způsobem můžete podpořit nezávislé vývojáře her a charity. Rozdělení peněz určíte sami. Pokud budete trošku štědřejší a zaplatíte více, než průměr dotovaných částek, získáte k základním čtyřem hrám dalších pět herních pecek! A bonusy v podobě herních hudebních doprovodů.

humble bundle 8

Zakoupení her provedete v pěti jednoduchých krocích.
1. V prvním kroku si určíte částku, kterou jste ochotni zaplatit, minimálně však 1 dolar a v případě, že zaplatíte více, než průměr, což momentálně činí 4,44 dolarů, získáte dalších pět her a bonusové doplňky.
2. V druhém kroku rozdělíte vaše peníze mezi hry a charity dle libosti, nebo necháte defaultní rozdělení.
3. Ve třetím kroku je třeba správně zadat emailovou adresu.
4. Ve čtvrtém kroku si můžete zvolit, jestli chcete hry poslat někomu jako dárek.
5. V posledním kroku je třeba zvolit, jakým způsobem chcete posílané peníze zaplatit.
Momentálně si z Humble Bundle PC and Android 8 můžete odnést tyto hry: Little Inferno, Gemini Rue, AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome, Jack Lumber, Solar 2, Bad Hotel, The Bards Tale, Hero Academy a Anomaly 2. A že nemáte dostatečně silné zařízení na tyto nabušené hry? Nevadí, tentokrát jsou totiž dostupné i pro Windows, Mac a Linux. Tato akce končí zítra!

Humble Bundle: PC and Android 8

Humble Bundle: PC and Android 8


Zdroj: https://www.humblebundle.com/

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)