Pokračování oblíbené hry Where’s My Water je dostupné v Google Play

Wheres-my-water-2- cover

Patříte k těm, kteří u prvního dílu strávili hodiny času a odmítali se posunout do dalšího kola, dokud nezískali všechny tři kachničky? Pokud ano, určitě vás potěší, že pokračování Where’ s My Water 2 je dostupné v Google Play. Pro ty, které první díl tolik nezasáhl připomeňme herní principy. Cílem hry je dostat k vašemu krokodýlovi určité množství vody, aby se mohl osprchovat. K dosažení tohoto cíle můžete tvořit kanálky, kudy voda poteče, aby nakonec dorazila do správné trubky. K dispozici jsou také různá hejblátka, aby byla hra zábavnější. Práci vám také ztíží kyselina, která se ke krokodýlovi dostat nesmí.

Screenshot_2013-10-11-13-25-52

 

V druhém díle na nás čeká více než 100 úrovní, nové herní módy, kdy si level můžete zahrát vzhůru nohama. Hra je k dispozici zdarma a jsou v ní mikrotransakce. Dodejme, že hra má velmi povedený fyzikální model a její první vydání se v Google Play těší hodnocení 4,7.

Where’s My Water? 2 – Official Game Trailer

Where's My Water? 2 - Official Game Trailer

eD6td71ymTBrutX
Where’s My Water? 2
Disney
Verze 1.0.0
Velikost 46 MB
2.3.3+

evnv0TVVqFQf9rtAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

 

Zdroj: Google Play

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)