Pokémon Quest: Nová mobilní hra vyjde již brzy na Android i iOS

pokemon quest android ios hra

Pokémon Quest je nově oznámená akční RPG hra pro mobilní telefony s Androidem i iOS. Kostičkovým designem připomíná Minecraft. Plusem každopádně je to, že jde o plnohodnotnou hru s příběhem.

Bude Pokémon Quest mít stejný úspěch jako Pokémon GO?

Herní značka Pokémon je obrovská, vidět jsme to mohli u šílenství kolem Pokémon GO. Není proto divné, že se hledají noví hráči do tohoto universa. Nejlepším způsobem je vytvořit novou hru. Pokémon Quest je kombinací klasických RPG her s moderním grafickým stylem.

New Adventures Await in Pokémon Quest!

New Adventures Await in Pokémon Quest!

Hra nejprve vyšla na herní konzoli Nintendo Switch a později tohle léto vyjde na Android i iOS. K dispozici bude zdarma a s mikrotransakcemi za reálné peníze. Vývojáři z Game Freak slibují jednoduché ovládání a úplně nový způsob, jak Pokémony hrát.

Důležité bude správně složit a vyvážit celý svůj pokémonový tým. Ve hře mají být i kempy, které si hráč bude vylepšovat věcmi, které najde během hraní. Bojování má probíhat akčním způsobem přes klepání na displej. To má být největší rozdíl oproti starším Pokémon hrám, kde se využívá tahový soubojový systém.

Jak se vám líbí Pokémon Quest? Vyzkoušíte si tuto hru, až bude dostupná na telefony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)