Pokémon GO oslavuje jeden rok. Niantic chystá speciální akci

pokémon go akce fest oslavuje

Pokémon GO oslavuje. Je to totiž téměř jeden rok, co tato hra spatřila světlo světa a pobláznila miliony lidí. Niantic plánuje několik akcí, a to nejen ve hře, ale i v reálném světě.

Pokémon Go oslavuje ve velkém

Nejprve se ve hře objeví od 13. června do 20. června event s názvem Solstice. Hráči v tomto období budou nacházet více ledových a ohnivých pokémonů, zároveň obdrží bonusové zkušenosti za přesné házení pokeballu. Zlevní se také Lucky Egg v Ingame obchodu.

Vzácní Pokémoni

Po konci tohoto eventu se chystá velká aktualizace, která se zaměří na hraní hry ve skupinách a s přáteli. Změny se budou týkat Gymů, díky tomu budou i dočasně nedostupné. Vypadá to, že se chystá dlouho očekáváná změna systému Gymu.

To hlavní ale přijde v červenci, kdy se uskuteční první velká Pokémon GO akce pořádaná Nianticem. Jedná se o festival v Grant Parku v Chicagu. Vývojáři slibují tunu zábavy. Vstupenky na akci se budou prodávat od 19. června. Akce se uskuteční 22. července. Podobné akce se v budoucnu uskuteční i v Evropě. Více detailů zatím nevíme, ale pravděpodobně se bude jednat o podobné akce jako Ingress srazy.

Pokémon GO
Pokémon GO

 

Hrajete ještě Pokémon GO? Těšíte se na eventy a změny v Gymu?

Zdroj: androiduthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (3)