Pokemon GO novinky: Velikonoční event a legendární pokémoni

pokemon go novinky

Velikonoce jsou v plném proudu, každý rok se na tuto dobu chystají různé speciální akce a eventy. Mezi Pokemon Go novinky patří nový velikonoční event, který poběží až do 20. dubna. Co všechno v něm můžete získat?

Velikonoce dorazily i k Pokémonům

Vajíčka jednoznačně patří k velikonočním svátkům, takže není zase takové překvapení, že i v Pokemon Go se velikonoční event bude týkat hlavně vajíček. Hra nabízí nové způsoby jak najít a vylíhnout vzácnější pokémony z vajíček, které se vylíhnou po dvou kilometrech. Také v nich je mnohem více Candy, než tomu je normálně.

Další bonusovou věcí je získání dvojnásobku zkušeností, takže hráči můžou mnohem rychleji získávat nové úrovně. Navíc, když naleznete „Lucky Egg“, tak budete dostávat rovnou čtyřikrát více zkušeností. Poslední novinka v tomto eventu je to, že Lucky Egg stojí v obchodě o 50 procent méně. Všechno potrvá ještě čtyři dny, a to do 20. dubna.

Nedávno Niantic oznámil, že hru hraje stále velké množství lidí, číslo se zastavilo na 65 milionech. Také se pochlubili některými novinkami, které se do hry chystají. Zanedlouho by se ve hře měli údajně objevit i legendární Pokémoni. Pokud vás něco zajímá ohledně Pokémonů, většinu informací najdete v našich návodech, případně se můžete zeptat v komentářích.

Na jaké Pokemon GO novinky se těšíte nejvíce? Jsou to tyto speciální eventy, nebo spíše noví pokémoni?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (3)