Menu

Pokemon GO novinky: Velikonoční event a legendární pokémoni

Velikonoce jsou v plném proudu, každý rok se na tuto dobu chystají různé speciální akce a eventy. Mezi Pokemon Go novinky patří nový velikonoční event, který poběží až do 20. dubna. Co všechno v něm můžete získat?

Velikonoce dorazily i k Pokémonům

Vajíčka jednoznačně patří k velikonočním svátkům, takže není zase takové překvapení, že i v Pokemon Go se velikonoční event bude týkat hlavně vajíček. Hra nabízí nové způsoby jak najít a vylíhnout vzácnější pokémony z vajíček, které se vylíhnou po dvou kilometrech. Také v nich je mnohem více Candy, než tomu je normálně.

Další bonusovou věcí je získání dvojnásobku zkušeností, takže hráči můžou mnohem rychleji získávat nové úrovně. Navíc, když naleznete „Lucky Egg“, tak budete dostávat rovnou čtyřikrát více zkušeností. Poslední novinka v tomto eventu je to, že Lucky Egg stojí v obchodě o 50 procent méně. Všechno potrvá ještě čtyři dny, a to do 20. dubna.

Nedávno Niantic oznámil, že hru hraje stále velké množství lidí, číslo se zastavilo na 65 milionech. Také se pochlubili některými novinkami, které se do hry chystají. Zanedlouho by se ve hře měli údajně objevit i legendární Pokémoni. Pokud vás něco zajímá ohledně Pokémonů, většinu informací najdete v našich návodech, případně se můžete zeptat v komentářích.

Na jaké Pokemon GO novinky se těšíte nejvíce? Jsou to tyto speciální eventy, nebo spíše noví pokémoni?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Jirka_Blazek48

16.4.2017 16:18

Já to hraju a chytám furt dokola kolem 10 stejných Pokémonů.. to je docela nuda.. Bohužel tomu tak je i v Praze. :( Takže noví Pokémoni budou super, ale budu strašně vzácní.. ale každý event je dobrý

Dexonite

z aplikace
16.4.2017 18:19

On to ještě někdo hraje? 😂😑

platan11

16.4.2017 20:02

Předškoláci tohle ještě hrají ?

RSS (komentáře k článku)