TOPlist

Pokémon Go dostává důležitou aktualizaci: Hra se propojí s Google Fit

pokemon go aktualizace kroky bez aplikace

Jeden z největších mínusů hry Pokémon GO bylo to, že jste ji museli mít aktivní, aby vám počítala kroky. A po celý den ji nechcete mít aktivní, protože byste museli telefon dobíjet několikrát denně. V nové aktualizaci se to ale konečně mění a hra dokáže počítat kroky, i když ji vůbec nebudete mít otevřenou. Bude se totiž dát propojit se službou Google Fit, ze které si bude brát data ohledně kroků a ušlé vzdálenosti.

Pokémon Go dostává důležitou aktualizaci: Hra počítá kroky, i když není zapnutá

Nově tak k počítání kroků stačí nainstalovat aplikaci Google Fit, případně využívat chytré hodinky s Wear OS, kde je již Google Fit předinstalován. Pokémon Go následně bude brát data z Google Fit. Hráči se také můžou dostat k týdennímu souhrnu, kde si zobrazí celkovou ušlou vzdálenost nebo spálené kalorie.

pokemon go update google fit

Niantic plánuje využít i tato data. V podstatě se dá říct, že nová funkce má být taková jednodušší náhrada za fitness aplikace. Akorát se vám budou přičítat kroky přímo do Pokémon GO a zároveň se plánují odměny za to, že bude hráč hodně aktivní. Hráči dostanou bonusové věci, které pak můžou použít ve hře. Zároveň se chystají komunitní soutěže, kde s ostatními hráči budete soutěžit i o to, kdo udělá za týden nejvíce kroků. Aktualizace by měla vyjít brzy. A to jak na Android, tak i iOS.

Pokémon GO
Pokémon GO
Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Těšíte se na tyto funkce do Pokémon GO? Hrajete ještě tuhle hru?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)