Nová hra Pokémon Duel vyšla na telefony. Bude následovat úspěch GO?

Pokémon Duel

Jako blesk z čistého nebe se dnes na Google Play objevila další oficiální Pokémon hra, která se jmenuje Pokémon Duel. Tato hra je mixem strategické, deskové a sběratelské hry. Co všechno v ní najdeme?

Pokémon Duel se hraje podobně jako šachy nebo dáma

Na začátku si vytvoříte svůj tým šesti Pokémonů. Úkolem pak je dostat alespoň jednoho z nich na druhý konec hrací desky. Strategický element vychází z toho, jak se svou postavou budete hýbat, kdy budete útočit a kdy zase bránit. Ve hře se dá najít jak bitva proti umělé inteligenci, tak hlavně bitva proti jiným hráčům. Z těchto zápasů se pak připisují body do online žebříčku.

【公式】ポケモンコマスター 2016年春、始動。

【公式】ポケモンコマスター 2016年春、始動。

I když to na první pohled bylo nečekané spuštění, The Pokémon Company tuto hru vydala již před rokem v domovském Japonsku pod názvem Pokémon Co-master. Zde sbírá samá kladná hodnocení, což je samozřejmě způsobeno i tím, jak velkou fanouškovskou základnu má Pokémon v Japonsku.

Dalo by se ale říct, že díky Pokémon GO narostl počet fanoušků i ve zbytku světa. Pravděpodobně ale i tak tato hra nebude mít takový dosah a úspěch jako GO verze. Pokémon Duel se dá zdarma stahovat z Google Play, pozor ale na in-game nákupy, které jsou v hodnotě až 2 600 Kč.

Pokémon Duel
Pokémon Duel

Vyzkoušíte Pokémon Duel? Nebo jde celá série Pokémon mimo vás?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (11)