TOPlist

Máme podrobnosti o Redmi Note 8 2021. Zapřemýšlíte o něm?

nový mobil xiaomi

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že Xiaomi chystá model Redmi Note 8 2021 a konečně známe podrobnosti. Důvodem, proč se čínský gigant rozhodl oprášit dva roky starý model je fakt, že se původního Redmi Note 8 prodalo přes 25 milionů kusů. Co tedy víme o jeho „nástupci“?

Podrobnosti o Redmi Note 8 2021

Nedávno jsme se dozvěděli že bude telefon disponovat 6,3″ displejem s kapkovitým výřezem a Full HD rozlišením. Pod kapotou má tikat čipset MediaTek Helio G85 a na zadní straně se má nacházet hned čtveřice různých fotoaparátů. Ten hlavní dostane rozlišení 48 MPx, o ostatních zatím firma mlčí. Spekulace však naznačují, že půjde o ultrazoom, makro a hloubkové moduly. Kromě fotoaparátů se na zadní straně bude nacházet rovněž kapacitní čtečka otisků prstů. Tyto informace odhalilo Xiaomi na svém oficiálním Twitter účtu.

Telefon Redmi Note 8 2021 tak zřejmě bude stejným telefonem jako původní model, až na rychlejší 22,5 W nabíjení a novější čipset. Oficiálně by se telefon měl představit během několika dní a bude zřejmě prodáván výhradně v Evropě.

Co říkáte na tento krok?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)