Uniká podoba OnePlus Nord 2. Jak se vám telefon líbí?

nový telefon oneplus

Telefon OnePlus Nord 2 bude představen již 22. července, což před nedávnem společnost potvrdila. O tomto modelu toho víme poměrně dost. Jednou z nejzásadnějších informací je fakt, že bude telefon disponovat čipsetem MediaTek Dimensity 1200 AI, který byl speciálně upraven přímo pro OnePlus Nord 2. Nyní však telefon uniká a to hned v několika barvách. Máme tak jasnou představu o tom jak bude vypadat.

Červený OnePlus Nord 2? Možná ano

Telefon bude k dispozici v barevných variantách Gray Sierra a Blue Haze, ovšem bude zde také edice Green Woods, která bude tvořena z veganské kůže a dle všeho existuje také čtvrtá, červená varianta. Sdílel ji na svém Twitteru leaker Evan Blass. Zatím však není jasné zda bude tato varianta speciální nebo ji budeme moci normálně koupit.

Společnost již potvrdila že použije hlavní snímač Sony IMX766 s rozlišením 50 MPx a nebude chybět ani optická stabilizace obrazu. Doplňovat jej má 8MPx ultraširoký objektiv a 2MPx monochromatický snímač.

Jak se těšíte na nový Nord?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)