Redesign v appce Podcasty Google přináší lepší přehled

Google Podcasty redesign karty

Mezi oblasti, ve kterých se Googlu historicky podařilo poměrně rychle nasadit vlastní aplikaci a dostrkat ji až k úplné špičce, patří v tuto chvíli i poslech populárních podcastů. Nástroj Podcasty Google není nijak složitý a snaží se jít (u tohoto amerického giganta vlastně celkem nezvykle) co nejjednodušší cestou bez zbytečných kudrlinek. Tak tomu asi bude i nadále, i když v toto chvíli prochází aplikace změnami. Redesign přináší pozitivní posun.

Google Podcasts
Google Podcasts

První změna je vidět hned na první kartě v horní části. U nabídky Odběry (Subscribtions) bude nově tlačítko Více (More), které povede na kartu se všemi oblíbenými pořady. Nebude tak potřeba mezi nimi lovit zdlouhavým rolováním v jednom řádku. Jinak je domovská karta stejná, tedy plná náhledů s jednotlivými epizodami. Prostřední karta Prozkoumat bude taktéž stejná a další velkou změnu můžeme najít u té poslední.

Název třetí karty ve spodním menu se mění z Aktivita na Knihovna a čtyři položky jsou nově seřazené pod sebe. Příjemnou zprávou je také fakt, že Podcasty Google už se v systému při minimalizaci či přepínání chovají jako jiné aplikace. Pamatuje si tedy, na které kartě byla minimalizována. Nový vzhled je v tuto chvíli dostupný v beta verzi, ale měl by brzy zamířit mezi běžné uživatele.

Kde jste zvyklí poslouchat podcasty?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)