Objevila se evropská cena očekávaného Pocophone F2 / Redmi K30 Pro

pocophone-f2-redmi-k30-pro-evropske-ceny

Nejen majitelé a fanoušci stávájícího smartphonu Pocophone F1 nedočkavě vyhlížejí příchod jeho nástupce. Ten se nezadržitelně blíží a na povrch prosakují další detaily. I když po technické stránce už vlastně není co objevovat. Pocophone F2 bude evropskou verzí již uvedeného telefonu Redmi K30 Pro, jehož parametry a také čínské ceny jsme u nás představovali. Specifikace tedy známe už delší dobu. Teď však došlo k odhalení téměř posledního dílku skládačky – evropské ceny telefonu Pocophone F2. Indicie pochází z jednoho obchodu v Portugalsku.

Redmi K30 Pro barvy

Telefon tam bude podle všeho stát 649 € za variantu 6/128 GB a 749 € za variantu 8/256 GB. V přepočtu jde o částky cca 17500 a 20300 Kč. Je však potřeba brát v potaz portugalské daně a poplatky, bez kterých by mohly být přístroje o cca 50 Eur levnější. Pocophone F2 by tak mohl mít základní evropské ceny někde na úrovni 16300 a 18900 Kč podle zmíněných paměťových variant. Pak je samozřejmě otázkou, co na to český trh. Na to si musíme počkat. Telefon každopádně vůbec nebude levný, ale svými schopnostmi by to měl v pohodě vyvážit.

Jaké myslíte, že budou finální ceny pro ČR?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)